Samenstelling vorige jaren

Hieronder een overzicht van BSR doorheen de jaren:

Academiejaar 2017-2018

Voorzitter: Lien Provez
Vicevoorzitter: Lisa Dangreau
Secretaris: Bram Eeraerts
Penningmeester: Hannah Siwe
PR-verantwoordelijke: Evi Duthoo

Jaarvertegenwoordigers 1ste bach: Marta Mayer & Jana Van der Snickt
Jaarvertegenwoordigers 2de bach: Hannah Siwe & Bram Eeraerts
Jaarvertegenwoordigers 3de bach: Margaux Theys & Tine Claeys
Jaarvertegenwoordigers 1ste master: Lien Provez & Liselotte Mackens
Jaarvertegenwoordigers 2de master: Evi Duthoo & Stéphane Van Haver
GIT-vertegenwoordiger 2de-3de bachelor: Lisa Dangreau

Academiejaar 2016-2017

Voorzitter: Stéphane Van Haver
Vicevoorzitter: Evi Duthoo
Secretaris: Lien Provez
Penningmeester: Ksenija Dubkova
PR-verantwoordelijke: Ralf Gabriels

Jaarvertegenwoordigers 1ste bach: Hannah Siwe &Taymaa Hamaideh
Jaarvertegenwoordigers 2de bach: Charlotte Van den Auwelant & Renée Schurmans
Jaarvertegenwoordigers 3de bach: Lien Provez & Maxime Aerts
Jaarvertegenwoordigers 1ste master: Evi Duthoo & Stéphane Van Haver
Jaarvertegenwoordigers 2de master: Elien Beyls & Ralf Gabriels
GIT-vertegenwoordiger 1e-2de bachelor: Lisa Dangreau

Academiejaar 2015-2016

Voorzitter: Ralf Gabriels
Vicevoorzitter: Stéphane Van Haver
Secretaris: Ksenija Dubkova
Penningmeester: Ali Adiby

Jaarvertegenwoordigers 1ste bach: Lisa Dangreau & Femke Van Daele
Jaarvertegenwoordigers 2de bach: Aya Areini & Maxime Aerts
Jaarvertegenwoordigers 3de bach: Evi Duthoo & Stéphane Van Haver
Jaarvertegenwoordigers 1ste master: Elien Beyls & Ralf Gabriels
Jaarvertegenwoordigers 2de master: Ali Adiby & Gamze Kanatlar
GIT-vertegenwoordiger 2e-3de bachelor: Marie Dewitte

Academiejaar 2014-2015

Voorzitter: Jasper De Block
Vicevoorzitter: Ralf Gabriels
Secretaris: Ksenija Dubkova

Jaarvertegenwoordigers 1ste bach: Anniko Janssen & Niky Werbrouck
Jaarvertegenwoordigers 2de bach: Ksenija Dubkova & Stéphane Van Haver
Jaarvertegenwoordigers 3de bach: Aurelie De Vos & Ralf Gabriels
Jaarvertegenwoordigers 1ste master: Ali Adiby & Gamze Kanatlar
Jaarvertegenwoordigers 2de master: Veerle Timmerman & Bieke Vanslembrouck
GIT-vertegenwoordiger: Evi Duthoo

Academiejaar 2013-2014

Voorzitter: Eva Cloots

Jaarvertegenwoordigers 1ste bach: Ksenija Dubkova & Stéphane Van Haver
Jaarvertegenwoordigers 2de bach: Jonas Vermeersch / Ralf Gabriels
Jaarvertegenwoordigers 3de bach: Ali Adiby & Jasper De Block
Jaarvertegenwoordigers 1ste master: Gamze Kanatlar & Sarah Van Belle
Jaarvertegenwoordigers 2de master: Bram De Caluwé & Maxim Vanpanteghem